MİSTÖK YANGIN SÖNDÜRME”

40 YILLIK GÜÇLÜ VE DENEYİMLİ KURULUŞ

Mistök Yangın Söndürme

Kurucumuz:

Mustafa TUNCAY

Mustafa Bey, 1959 yılında Ankara Altındağ ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğretimini Ankara Aktaş İlköğretim Okulunda tamamladı. Marangozluk mesleğine 1978 yılında Sitelerde başladı. İyi bir marangoz ve ticaret hevesi olan M.TUNCAY 1982 yılında ticarete atılarak, 1983 yılında MİSTÖK TİCARET'i kurdu. Uzun yıllar ticaretle ve yangın sektörü ile meşgül oldu. 1991 yılında üretici olarak MİSTÖK markasına ilk tescili aldı.

Çalışkan azimli ve hırslı kimliğe sahip olan M.TUNCAY, 1999 yılında geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu hayata gözlerini yumdu.

Evli ve 5 cocuk babası olan M.TUNCAY; Azim ve başarı öyküsü ile yeni kuşaklara örnek bir davranış, sektöre örnek olabilecek bir şirket ve marka bırakmıştır.

Kendisini Rahmetle anıyoruz…

Hakkımızda

MİSTÖK Yangın 1981 yılında ANKARA’da kurulmuş ve kuruluşunu takiben kendi markamız olan MİSTÖK adı ile Yangın Söndürme Cihazları ve Ekipmanları Sektöründe öncü firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Yurt içi pazarda Bayii dağarcığını sürekli artıran MİSTÖK yurtdışı pazarda da Orta Doğu ve Asya ülkelerine ihracat girişimlerini hızlı bir şekilde sürdürmektedir. Hedeflerimizi gerçekleştirmede öncelikli prensibimiz; güven, kalite ve uygun fiyatla hizmet sunmaktır.

MİSTÖK adı altında TSE-EN standartları çerçevesinde Yangın Söndürme Cihazları, Yangın Söndürme Tozları ve çeşitli ebatlarda basınçlı hava tüpleri üretimleri de yapılmaktadır.

GENÇ, dinamik ve deneyimli kadromuzla en iyi hizmeti sürekli ve uygun fiyatla sunmak bizler için gurur vericidir. Her türlü sipariş ve sorunlarınız için gecikmeden bizimle irtibat kurunuz.

Vizyonumuz

MODERN ve Teknolojik tesislerimiz ile, ülkemizin hammadde kaynaklarını da kullanarak sayıları yüzleri geçkin genç ve dinamik çalışanlarımızın katkılarıyla, hızla artmakta olan dünya pazarına entegre, modern, kaliteli ve süreklilik sağlayacak yangın söndürme malzemelerinin üretim ve satışlarını, ihracatını inandığımız değerlerden taviz vermeden yapmak öncelikle temel amaçlarımızdandır.

Misyonumuz

MİSTÖK ailesi olarak teknik alt yapımızı daha da güçlendirerek artan genç ve dinamik kadromuzla bugün olduğu gibi bundan sonra da standartlar doğrultusunda, müşteri memnuniyetini esas almak kaydı ile modern, kaliteli ve etkili Yangın Malzemelerinin hızlı ve çözüm odaklı üretimini sağlamak inancımızın bir gereğidir.

mistök yangın söndürmeMİSTÖK YANGIN
MİSTÖK YANGIN
MİSTÖK YANGIN
MİSTÖK YANGIN
MİSTÖK YANGIN
MİSTÖK YANGIN
MİSTÖK YANGIN
MİSTÖK YANGIN